Meist

Deco24 on valgustite, vaipade, interjööri esemete hulgimüüja ja maaletooja. 

Meie ettevõte asutati rohkem kui 20 aastat tagasi, siis alustasime koostööd erinevate kaubamärkidega ja ostame tänaseni tooteid üle maailma.

Kõik tooted, mida sellel lehel näete, on valitud hinge ja hoolivusega meie klientide jaoks kõrgeima kvaliteediga tarnijatelt. Teeme koostööd selliste suurte kaubamärkidega nagu Light&Living, Lucide, Lalee ja paljude teistega. Need kaubamärgid, nagu meiegi, püüdlevad parima teeninduskvaliteedi ja kõige ainulaadsemate, erakordsemate sisustusesemete pakkumise poole, et teie kodu või kontorit kaunistaksid ainult kõige stiilsemad sisekujundused.  Meie kodulehelt leiate palju Skandinaavia stiilis ja mitte ainult kaupa erinevatest maailma paikadest, et saaksite leida endale ja oma kodule asju, mis sobivad ideaalselt teie sisekujundusega.

Mission:

Meie missioon on pakkuda parimat teenindust ja suurt valikut kvaliteetseid, stiilseid tooteid igale kliendile, igale interjöörilahendusele. 

 

Eesmärk:

Meie peamiseks eesmärgiks on inspireerida iga klienti looma ainulaadset, stiilset ja mugavamat ruumi, kus on mõnus iga päev aega veeta.