Privaatsuspoliitika

 

Veebipoe Deco24 isikuandmete vastutav töötleja on StarHome OÜ (registrikood 12172551) asukohaga Koplipere tee 29-4, Rae küla, Rae Vald, 75310 Harjumaa, Estonia, e-post info@deco24.ee ja tel: +37258532220.

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse: 

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed;
  • klienditoe andmed.

 

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse:

 

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamise ja kauba kohaletoimetamise jaoks. 

Sellised andmed nagu: ostu kuupäev, kaup, tellitud toodete kogus ja kliendi andmed kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid (e-post, telefoni number, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

 

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks.

 

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja iga kliendi ostuajaloo haldamiseks ja probleemide lahendamiseks (klienditugi). 

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui kasutatakse kulleri teenused kauba kohaletoimetamise jaoks, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Kui klient on avaldanud soovi saada sihitud pakkumisi erinevates internetikeskkondades (nt. sotsiaalmeedia kanalid, Google reklaamivõrgustikku kasutavad keskkonnad jne.), SMS-i ja/või e-posti teel, siis võidakse isikuandmeid (nimi, e-posti aadress, telefoninumber) edastada vastavat teenust pakkuvale koostööpartnerile.

 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (transporditeenused) isikuandmete töötlemine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

 

Isikuandmetega saab tutvuda ning teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ostet sooritatakse ilma kasutajakontota, saab tutvuda isikuandmetega klienditoe abil.

 

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge info@deco24.eu e-posti teel.

 

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, juhul kui selliseid andmeid ei ole vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või kolme aasta lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

 

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

 

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil, on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest info@deko24.eu e-posti teel.

 

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel tel +37258532220 või e-posti info@deko24.eu .

 

Cookies:

Kasutame küpsiseid, et pakkuda teile parimat teenust ning isikupärastatuid tootesoovitusi.